Vítejte na

Nalezenka
nejen pro děti

Objednat Ukázka

Už žádné ztracené věci

Doručíme Vám archy s celkem 24 kusy nažehlovaček Nalezenka. Každá Nalezenka má rozměr 6,5×3 centimetry.

Stačí je nastříhat, odstranit zadní krycí vrstvu, přiložíte na Vámi vybrané místo a žehličkou zažehlíte.

A to je vše. Jednoduché!

S Nalezenkou můžete označit oblečení, batohy, boty, bundy, ruksaky a mnoho dalších předmětů. Můžete také experimentovat s různými povrchy, protože lepidlo Nalezenky se aktivuje teplem, lze ji použít například i na vybrané druhy plastů, použití by mělo být možné například i na lyže (zákaznice nám psala, že i takto Nalezenku použila).

Objednat

Nažehlení bylo jednoduché a rychlé, jsem velmi spokojena.

Petra Válková

Dodání bylo velmi rychlé, děkuji! Označil jsem si i rybářskou brašnu a stoličku 🙂 Teď už je to jen o poctivých nálezcích, aby zavolali na uvedené telefonní číslo.

Robert Dvořák

Opravdu je aplikace Nalezenky snadná a vydržela už několik praní. Zdá se, že toho vydrží hodně.

Zuzana Marková

Nalezenka v praxi

Jednoduchá cesta k označení věcí

Naše nažehlovačky Nalezenka o rozměrech 6,5×3 centimetry jsou vyrobeny ze speciální polyesterové látky. Nažehlit je můžete jak na bavlnu, tak na polyester, mikroplyš, fleece a mnoho dalších látek. Stačí Vám k tomu žehlička nastavená na cca 170°C, což odpovídá žehlení bavlny a středně silný přítlak po dobu asi 20-30 vteřin. Při žehlení použijte na zakrytí běžný pečící papír, kterým Nalezenku překryjete.

Potisk se nesepere a nažehlovačka Nalezenka vydrží opravdu dlouho. Nalezenku je téměř nemožné sundat.

Každý arch má dole nepotisknutou část. Můžete ji použít například k vystřižení čtverečku a otestování zažehlení na Vámi zvolené látce, abyste se ujistili, že Nalezenka bude držet, případně si otestovali vhodnou teplotu a čas,

Objednat

Jak označit věci Nalezenkou

promo4
promo1
promo2

Nalezenka

  120.00 336.00 

  Předpoklad doručení:

  Předpokládané doručení 20.06.–25.06.

  Už žádné ztracené věci nebo dokonce ztracené dítě! Jednoduše označte všechny jeho věci nažehlovačkou Nalezenka s fotografií, jménem a kontaktem!

  Získáte archy s 24 kusy nažehlovaček Nalezenka.

  Nahrajte fotku obličeje

  Pokud nenahrajete žádnou fotku, bude použita ikonka kluk nebo holka podle zadaného jména.

  (max velikost 3 MB)

  Zadejte jméno a příjmení *

  Zadejte jméno dítěte nebo vlastníka dané věci.

  Zadejte kontakt na sebe *

  Doporučujeme zadat telefonní číslo, ideálně i s mezinárodní předvolbou. Je to nejrychlejší způsob kontaktování. Nebo můžete zadat emailovou adresu.

  ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI

  Přestože jsme testovali nažehlení Nalezenky na různé běžné materiály, jsme si vědomi, že se na trhu objevují různé typy látek s různým složením, nemůžeme tedy garantovat 100% úspěšnost přilnavosti.

  Přestože je Nalezenka určena především k označování věcí a předmětů, které se mohou ztratit, nemůžeme garantovat, že nálezce využije identifikaci ke kontaktování majitele s úmyslem předmět či věc vrátit majiteli.